19 серпня у віці 101 року пішов з життя великий український вчений, видатний організатор науки, академік НАН України

Патон Борис Євгенович!

Колектив Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України висловлює співчуття рідним і близьким, соратникам та учням, усьому українському народу та світовій науковій спільноті із приводу непоправної втрати - уходу з життя великого вченого і громадянина Патона Бориса Євгеновича! 

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу усім, хто знав та цінував Бориса Євгеновича.

 Невтомна праця великого вченого академіка Патона Б.Є., його постійний натхненний творчий пошук та відданість справі, рідкісний дар творити добро в ім'я України стали запорукою тих вагомих здобутків, які назавжди увійдуть не тільки в історію світової науки та Національної академії наук, а і в серце кожного вченого та небайдужого громадянина.

Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Бориса Євгеновича Патона  вічно житиме у тих великих звершеннях та відкриттях, що були зроблені протягом славетного його життя, та подальших здобутках Національної академії наук України.

Вічна пам’ять  та наша скорбота з приводу цієї  непоправної втрати.

 

 

Відповідно до вимог Грантової угоди щодо візуалізації результатів проєкту та відкритого доступу партнер проєкту - ІПРЕЕД НАН України, надає для ознайомлення Положення щодо порядку проведення оцінювання якості освітніх програм ЕРАЗМУС 2КА+.

     

                                                                                              

Запрошуємо органи влади Одеської області та м.Одеса до участі у конкурсі у рамках проекту «Новий підхід в усуненні морського та річкового забруднення »/ «Marine and River Litter Elimination New Approach» MARLENA BSB 139 (Спільна Операційна Програма "Басейн Чорного моря 2014-2020)!

 

Колектив вчених в галузі математичного моделювання та комп'ютерного аналізу на волонтерських засадах зробили свій посильний внесок у висвітлення подій, пов'язаних з пандемією коронавіруса COVID-19, та розробили  математичну модель розвитку епідемії.

 

 

 

The National Research Foundation of Ukraine invites leading scientists to participate in the formation of the Experts Register for consideration, scientific and technical examination of project proposals submitted to the Foundation's competitions!

 

21.02.2020 р.  Інститут відвідав з відкритою лекцією щодо потенціалу інвестиційного співробітництва між Туреччиної та Україною представник Державного університету Анкари (Туреччина) - професор Саліх Кая.

 

                                                              

                                                                    

 

       

 

Проект MARLENA та партнер за проектом ІПРЕЕД НАН України запрошують до участі у конкурсному відборі до дитячого міжнародного еко-табору!

       

 

До уваги зацікавлених осіб! Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України в рамках міжнародного проекту AgriTradeNet eMS BSB 383 №83545/20.07.2018  оголошує  проведення допорогової закупівлі

       

 

До уваги зацікавлених осіб! Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України в рамках міжнародного проекту MARLENA – eMS BSB 139 №91163/08.08.2018 оголошує  проведення допорогової закупівлі