Звертаюся до Вас від імені групи вчених в галузі математичного моделювання та комп'ютерного аналізу, які вирішили на волонтерських засадах зробити свій посильний внесок у висвітлення подій, пов'язаних з пандемією коронавіруса COVID-19, з позицій аналізу, системного математичного моделювання і прогнозування.

Спираючись на офіційну статистику ВООЗ і міжнародні інформаційні сайти, що публікують статистичні дані по країнах і регіонах світу, нами отримані наступні результати.

  1. Науково обґрунтована непридатність показників смертності ВООЗ для характеристики стану і розвитку епідемій, особливо на їх початковій стадії.
  2. Запропоновано заснований на показниках ВООЗ індикатор прогресу розвитку епідемій. Обґрунтовано його наукова спроможність, показана висока інформативність і доцільність практичного застосування.
  3. Розроблено агреговану математичну модель розвитку епідемії коронавірусу COVID-19, що дозволяє з високою точністю описувати статистичні дані, що характеризують процес розвитку епідемії в окремих країнах і регіонах світу, а також дає загальну картину всього життєвого циклу епідемії та її основних параметрів в припущенні збереження існуючих на момент ідентифікації моделі тенденцій.
  4. На підставі зазначених розробок нами створена сторінка у Фейсбуці, де в моніторинговому режимі публікуються зведення з розвитку епідемії коронавірусу COVID-19 в світі і в ряді країн, результати моделювання, прогнозування основних показників розвитку епідемії в світі та окремих країнах, їх змістовний аналіз.

 

Наші цілі.

Поповнити інформаційний простір (ознайомити широкий загал) даними з проблем поширення епідемії коронавірусу COVID-19, які є результатом статистичної обробки, комп'ютерного моделювання і прогнозування та, внаслідок цього, мають більш змістовний і доступний для розуміння широкої аудиторії вид.

 

Наші пропозиції.

  1. Ми зацікавлені і готові на безоплатній основі надавати будь-які матеріали зазначеного вище характеру, включаючи підготовку тих, в яких Ви будете зацікавлені.
  2. В он-лайн зведеннях, що характеризують поточні показники епідемії в світі, країнах і регіонах (наприклад, https://xn--80aesfpebagmfblc0a.xn--p1ai/), публікувати поряд з оперативними даними поточні значення показників ВООЗ (показник смертності і частки смертей в загальній кількості закритих випадків) і розробленого нами індикатора прогресу. Всю необхідну консультативну методичну допомогу з даного пункту ми готові надавати також безоплатно. Авторські права і наукові пріоритети в цій галузі нас не цікавлять.

 

Наші сторінки в ФБ.

https://www.facebook.com/ab.alyokhin

https://www.facebook.com/MATHMODELCOVID19/notifications/

 

Наші основні джерела:

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR1GfIkkgwCZFKwxsrHZjqYqXkzRIHcDXpH8gr6h31tz_EBZBCMt8ldchs4#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

https://www.worldometers.info/coronavirus/coronavirus-cases/

https://bing.com/covid

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/situation-reports/

 

 Наші контакти:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+380677550789 (телефон, Viber)

Aba_99 (Skype)

 

З повагою,

проф. Альохін Олексій Борисович, академік МАНЕБ.