Запрошуємо до участі у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених “Інноваційний розвиток інформаційного суспільства: економіко-управлінські, правові та соціокультурні аспекти”

 

VІІІ Міжнародна заочна науково-практична конференція

 Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в умовах сучасної економіки: теорія і практика

 27 листопада 2020 р.

м. Запоріжжя

                                                                                    

Запрошуємо бджолярів та зацікавлених осіб до участі у 3х-денній агровиставці з науково-практичними конференціями, яка пройде з 25 по 27 листопада 2020 р. у м.Одеса за адресою - Пантелеймонівська, 13 (Одеський державний аграрний університет), у рамках проєкту «Sustainable Agricultural Trade Network in Black Sea Basin» («Стійка сільськогосподарська торговельна мережа у Чорноморському басейні») AgriTradeNet BSB-383, який фінансується Спільною операційною програмою «Black Sea Basin 2014-2020» («Басейн Чорного моря 2014-2020»).

Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України оголошує науковий конкурс для аспірантів та докторантів Інституту «Наукова діяльність та публікаційна активність». 

Комітетом з присудження Премії імені Ярослава Мудрого присуджено премію імені Ярослава Мудрого  у 2020 році!

Увага, шановні аспіранти Інституту!

28 жовтня о 10:00 год. у Залі засідань Інституту (32 каб.) відбудеться Звітна конференція аспірантів Інституту за  2019/2020 навчальний рік!