21–25 жовтня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася презентація Магістерської програми і ІІІ координаційна зустріч Програмного комітету проекту «SmaLog», який виконується в рамках програми Erasmus+ KA2.

                       

 

18 жовтня 2018 року, з 9 до 11 години в конференц-залі Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України  відбувся «бізнес-сніданок» з проблем банкрутства та відродження суб’єктів підприємницької діяльності «Second-chance entrepreneurship» в рамках проекту DanubeChance2.0 за програмою Danube Transnational Programme.

                                                

18 жовтня 2018 року Інститутом проведено семінар на тему «Мобілізація фінансових ресурсів задля позитивних соціальних змін» в рамках реалізації проекту «Leveraging Finance 4 positive Social Change - Finance4SocialChange»

                                                     

 

 

 16 жовтня 2018 року Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України відвідав ректор  Вищої економічної школи в м. Білосток (Польща) Александр Прокоп`юк. Його візит було приурочено підписанню Угоди про наукову, освітню та культурну співпрацю між Інститутом та ВЕШ в Білостоці.

                                                 

 

В рамках Регіональної конференція з питань водно-болотних угідь міжнародного значення Азово-Чорноморського регіону 26-27 вересня 2018 р. в м. Одеса відбулася п’ята зустріч Рамсарської регіональної ініціативи BlackSeaWet.

 

           

 

6 липня 2018 року в Залі засідань Вченої ради Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України відбулося засідання профільного Комітету Асоціації портів України "УКРПОРТ" щодо розробки стратегії та реформування морських портів України.

 

31 травня та 1 червня 2018 року морська спільнота відзначала Європейський день моря 2018 (EMD 2018) – щорічну європейську подію, присвячену океанам, морям, узбережжям та їхньому майбутньому. До заходів із цієї нагоди долучилися й науковці НАН України.

                                                        

З 29.05.18 по 31.05.18.  на базі Università degli Studi di Roma Tor Vergata (м. Рим Італія) проходила друга Координаційна  нарада учасників проекту Erasmus+/KA 2 Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)

                                                                   

Відповідно до розпорядження Президії Національної академії наук України  від 01.12.2017р. №658 «Про оцінювання діяльності наукових установ НАН України у 2018 році», наш Інститут 30-31 травня 2018 року пройшов перевірку за 2013-2017 роки.

“Що потрібно знати про природоохоронні директиви ЄС”

- проект, метою якого є інформування і просвіта основних цільових груп в Одеській області про наслідки впровадження природоохоронних директив ЄС. Проект реалізується за сприяння Європейського Союзу.