Запрошуємо бджолярів та зацікавлених осіб до участі у 3х-денній агровиставці з науково-практичними конференціями, яка пройде з 25 по 27 листопада 2020 р. у м.Одеса за адресою - Пантелеймонівська, 13 (Одеський державний аграрний університет), у рамках проєкту «Sustainable Agricultural Trade Network in Black Sea Basin» («Стійка сільськогосподарська торговельна мережа у Чорноморському басейні») AgriTradeNet BSB-383, який фінансується Спільною операційною програмою «Black Sea Basin 2014-2020» («Басейн Чорного моря 2014-2020»).

 

                             

 

19 серпня у віці 101 року пішов з життя великий український вчений, видатний організатор науки, академік НАН України

Патон Борис Євгенович!

Колектив Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України висловлює співчуття рідним і близьким, соратникам та учням, усьому українському народу та світовій науковій спільноті із приводу непоправної втрати - уходу з життя великого вченого і громадянина Патона Бориса Євгеновича! 

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу усім, хто знав та цінував Бориса Євгеновича.

 Невтомна праця великого вченого академіка Патона Б.Є., його постійний натхненний творчий пошук та відданість справі, рідкісний дар творити добро в ім'я України стали запорукою тих вагомих здобутків, які назавжди увійдуть не тільки в історію світової науки та Національної академії наук, а і в серце кожного вченого та небайдужого громадянина.

Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Бориса Євгеновича Патона  вічно житиме у тих великих звершеннях та відкриттях, що були зроблені протягом славетного його життя, та подальших здобутках Національної академії наук України.

Вічна пам’ять  та наша скорбота з приводу цієї  непоправної втрати.

 

 

Відповідно до вимог Грантової угоди щодо візуалізації результатів проєкту та відкритого доступу партнер проєкту - ІПРЕЕД НАН України, надає для ознайомлення Положення щодо порядку проведення оцінювання якості освітніх програм ЕРАЗМУС 2КА+.

     

                                                                                              

Запрошуємо органи влади Одеської області та м.Одеса до участі у конкурсі у рамках проекту «Новий підхід в усуненні морського та річкового забруднення »/ «Marine and River Litter Elimination New Approach» MARLENA BSB 139 (Спільна Операційна Програма "Басейн Чорного моря 2014-2020)!

 

Колектив вчених в галузі математичного моделювання та комп'ютерного аналізу на волонтерських засадах зробили свій посильний внесок у висвітлення подій, пов'язаних з пандемією коронавіруса COVID-19, та розробили  математичну модель розвитку епідемії.

 

Національний фонд досліджень України запрошує провідних науковців прийняти участь у формуванні Реєстру експертів для розгляду, проведення наукової і науково-технічної експертизи проєктних пропозицій, що подаються на конкурси Фонду!

21.02.2020 р.  Інститут відвідав з відкритою лекцією щодо потенціалу інвестиційного співробітництва між Туреччиної та Україною представник Державного університету Анкари (Туреччина) - професор Саліх Кая.

 

22 серпня 2019 року Указом Президента України №616/2019 акад. НАН України Буркинського Б.В. було відзначено високою державною нагородою! 

                                                              

                                                                    

 

       

 

Проект MARLENA та партнер за проектом ІПРЕЕД НАН України запрошують до участі у конкурсному відборі до дитячого міжнародного еко-табору!