Відповідно до вимог Грантової угоди щодо візуалізації результатів проєкту та відкритого доступу партнер проєкту - ІПРЕЕД НАН України, надає для ознайомлення Положення щодо порядку проведення оцінювання якості освітніх програм ЕРАЗМУС 2КА+.

     

                                                                                              

Запрошуємо органи влади Одеської області та м.Одеса до участі у конкурсі у рамках проекту «Новий підхід в усуненні морського та річкового забруднення »/ «Marine and River Litter Elimination New Approach» MARLENA BSB 139 (Спільна Операційна Програма "Басейн Чорного моря 2014-2020)!

 

Колектив вчених в галузі математичного моделювання та комп'ютерного аналізу на волонтерських засадах зробили свій посильний внесок у висвітлення подій, пов'язаних з пандемією коронавіруса COVID-19, та розробили  математичну модель розвитку епідемії.

 

Національний фонд досліджень України запрошує провідних науковців прийняти участь у формуванні Реєстру експертів для розгляду, проведення наукової і науково-технічної експертизи проєктних пропозицій, що подаються на конкурси Фонду!

21.02.2020 р.  Інститут відвідав з відкритою лекцією щодо потенціалу інвестиційного співробітництва між Туреччиної та Україною представник Державного університету Анкари (Туреччина) - професор Саліх Кая.

 

22 серпня 2019 року Указом Президента України №616/2019 акад. НАН України Буркинського Б.В. було відзначено високою державною нагородою! 

                                                              

                                                                    

 

       

 

Проект MARLENA та партнер за проектом ІПРЕЕД НАН України запрошують до участі у конкурсному відборі до дитячого міжнародного еко-табору!

       

 

До уваги зацікавлених осіб! Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України в рамках міжнародного проекту AgriTradeNet eMS BSB 383 №83545/20.07.2018  оголошує  проведення допорогової закупівлі

       

 

До уваги зацікавлених осіб! Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України в рамках міжнародного проекту MARLENA – eMS BSB 139 №91163/08.08.2018 оголошує  проведення допорогової закупівлі