Бринза з Болгарії, ягоди з Республіки Молдови, грецьке оливкова олія, помідори з Румунії, турецька полуниця і мед з України. Що спільного у цих продуктів? Чи вони є головними інгредієнтами божевільного рецепту? Зовсім не! Це все спеціальні традиційні сільськогосподарські продукти, вирощені місцевими фермерами по всьому басейну Чорного моря. Окрім того, що вони смачні, вони мають величезний потенціал для регіонального брендингу та міжнародної торгівлі. Це саме те, чого стосується AgriTradeNet: підтримка та розширення можливостей місцевих фермерів, щоб вони стали частиною ділової мережі та могли торгувати через кордон продукцією найвищої якості. Ця ініціатива фінансується в рамках програми ENI CBC Black Sea Basin programme.

                                                                                    

Запрошуємо бджолярів та зацікавлених осіб до участі у 3х-денній агровиставці з науково-практичними конференціями, яка пройде з 25 по 27 листопада 2020 р. у м.Одеса за адресою - Пантелеймонівська, 13 (Одеський державний аграрний університет), у рамках проєкту «Sustainable Agricultural Trade Network in Black Sea Basin» («Стійка сільськогосподарська торговельна мережа у Чорноморському басейні») AgriTradeNet BSB-383, який фінансується Спільною операційною програмою «Black Sea Basin 2014-2020» («Басейн Чорного моря 2014-2020»).

 

                             

 

19 серпня у віці 101 року пішов з життя великий український вчений, видатний організатор науки, академік НАН України

Патон Борис Євгенович!

Колектив Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України висловлює співчуття рідним і близьким, соратникам та учням, усьому українському народу та світовій науковій спільноті із приводу непоправної втрати - уходу з життя великого вченого і громадянина Патона Бориса Євгеновича! 

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу усім, хто знав та цінував Бориса Євгеновича.

 Невтомна праця великого вченого академіка Патона Б.Є., його постійний натхненний творчий пошук та відданість справі, рідкісний дар творити добро в ім'я України стали запорукою тих вагомих здобутків, які назавжди увійдуть не тільки в історію світової науки та Національної академії наук, а і в серце кожного вченого та небайдужого громадянина.

Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Бориса Євгеновича Патона  вічно житиме у тих великих звершеннях та відкриттях, що були зроблені протягом славетного його життя, та подальших здобутках Національної академії наук України.

Вічна пам’ять  та наша скорбота з приводу цієї  непоправної втрати.

 

 

Відповідно до вимог Грантової угоди щодо візуалізації результатів проєкту та відкритого доступу партнер проєкту - ІПРЕЕД НАН України, надає для ознайомлення Положення щодо порядку проведення оцінювання якості освітніх програм ЕРАЗМУС 2КА+.

     

                                                                                              

Запрошуємо органи влади Одеської області та м.Одеса до участі у конкурсі у рамках проекту «Новий підхід в усуненні морського та річкового забруднення »/ «Marine and River Litter Elimination New Approach» MARLENA BSB 139 (Спільна Операційна Програма "Басейн Чорного моря 2014-2020)!

 

Колектив вчених в галузі математичного моделювання та комп'ютерного аналізу на волонтерських засадах зробили свій посильний внесок у висвітлення подій, пов'язаних з пандемією коронавіруса COVID-19, та розробили  математичну модель розвитку епідемії.

 

Національний фонд досліджень України запрошує провідних науковців прийняти участь у формуванні Реєстру експертів для розгляду, проведення наукової і науково-технічної експертизи проєктних пропозицій, що подаються на конкурси Фонду!

21.02.2020 р.  Інститут відвідав з відкритою лекцією щодо потенціалу інвестиційного співробітництва між Туреччиної та Україною представник Державного університету Анкари (Туреччина) - професор Саліх Кая.

 

22 серпня 2019 року Указом Президента України №616/2019 акад. НАН України Буркинського Б.В. було відзначено високою державною нагородою!