З метою впровадження наукових доробків Інститутом було розроблено ряд ініціатив та підготовлений Каталого інноваційних розробок під назвою "Сталий розвиток України: економічні інновації".

Реалізація інвестиційних можливостей територіальної громади

Подолання асиметрії розвитку підприємницького сектору в Україні

Організація мережі регіональних зернових обслуговуючих кооперативів

Пошук нових ідей і їх реалізація - це одне з найбільш важливих і складних завдань ініціативних і творчих особистостей та колективів. Вміння креативно мислити і знаходити нові рішення, бачити перспективи, передбачаючи майбутні потреби, які формуються в суспільстві, створюють могутній потенціал нашої держави. Активна позиція бізнесу, науки і регіональних органів влади здатна генерувати ефективні рішення по використанню різних можливостей для отримання прибутку і забезпечення збалансованого інноваційного соціально-економіко-екологічного розвитку нашої країни.

Пропоновані до впровадження розробки та проекти вчених Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАНУ спрямовані на реформування стратегічних напрямків розвитку економіки України та її регіонів, розвиток нових управлінських рішень та механізмів, формування перспективних ринків, виробництво принципово нових товарів, відкриття нових джерел сировини - аж до створення нових секторів економіки.

ІПРЕЕД НАН України це провідний академічний заклад економічного профілю на Півдні України. В Інституті працює 55 наукових співробітників, у тому числі академік НАН України, 20 докторів наук та 19 кандидатів наук. Основні наукові напрацювання колективу Інституту представлені у понад 650 монографіях, статтях.

Знайомлячи читачів з конкретними розробками ІПРЕЕД НАН України за останні роки, науковці Інституту пропонують потенційним інвесторам, міжнародним партнерам, а також всім зацікавленим особам співпрацю щодо впровадження цих проектів в економіку країни.

ІПРЕЕД НАН України відкритий для реалізації Ваших економічних, екологічних та соціальних прагнень та завдань!